KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213671
nr 1221 3671
Kvinna med ros. Signerad Duer. Olja på pannå, 91x68 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:39:26
300 kr
350 kr
450 kr